O nás

Vítejte na stránkách Topschody, firmy založené na vášni k řemeslu! Jsme tým dvou dlouholetých kamarádů, kteří spojují své síly a kreativitu při každé zakázce, aby vytvořili originální dílo přesně podle vašich představ.
Zakládáme si na detailech. Je pro nás důležité precizní provedení každé zakázky. Zrealizovali jsme stovky zakázek a vytvořili úsměv na tváři našim zákazníkům.
Naše firma se specializuje na obklady schodišť, kde používáme pouze ty nejlepší materiály a moderní techniky, abychom zajistili dokonalý vzhled a dlouhou životnost. Provedení schodišť je pro nás jakousi uměleckou vizí spojenou s praktickou funkčností.
Dále se věnujeme zakázkovému truhlářství, kde jsme schopni realizovat jakékoli vaše náročné požadavky na nábytek, ať už se jedná o vestavěné skříně nebo kuchyňské linky. Naše řemeslné dovednosti a zkušenosti garantují, že každý kus bude unikátní a splní vaše očekávání.
Kromě toho nabízíme i dodávku a montáž dveří a zárubní. S našim kvalitním dodavatelem dveří a profesionálním přístupem zajistíme, aby váš interiér získal nejen estetickou hodnotu, ale i funkčnost a bezpečnost dveří.
Jsme tu pro vás, abychom vaše představy proměnili v realitu s maximální péčí a profesionalitou.

Nabízené typy schodišť:

  • obklad starého stávajícího schodiště 
  • obklad nového schodiště přípraveného pro finální obložení
  • kompletní výroba kovové schodišťové konstrukce na přání zakazníka 

Rádi vám pomůžeme zvolit nejvhodnější materiály, aby odpovídaly vašim představám a
navíc splnily veškeré podmínky pro vaše účely.

Dále nabízíme:

  • dodání a montáž interiérových dveří a zárubní
  • zakázkové truhlářství
O nás

RECENZE

Vojta Křeček
Vojta Křeček

Super práce, i přes nestandartní geometrii schodiště si s ním pánové pohráli a výsledek vypadá skvěle!

Martin Bršlík
Martin Bršlík

Firmu Top schody můžeme jen doporučit, od zaměření až po předání hotové zakázky vše Top tak jak mají v názvu společnosti🙂. Skvělá komunikace, dodržení smluvených termínů. I když se jednalo o rekonstrukci schodiště ve starším domě, tak si kluci se vším poradili a nic je nezaskočilo.Cena i přes vícepráce dle původní cenové nabídky . Za mě Top👍.
Děkujeme

Zuzana Filipcová Janošová
Zuzana Filipcová Janošová

S firmou Topschody jsme byli naprosto spokojení. Skvělá komunikace a precizní práce. Vše proběhlo podle našich představ.

Marie Klementová
Marie Klementová

S firmou Topschody jsem byla velmi spokojená, můžu jen doporučit. Realizovali mi interiérové dveře a vinylové schodiště. Výborná komunikacemi, vstřícnost... krásná práce👏

František Darebník
František Darebník

jsem hrozně rád, že i v dnešní zrychlené době existují řemeslníci, kteří řeší opravdu každý milimetr...dokonalá práce,skvělá domluva,vše precizní,děkuji a smekám

Pavel Bodura
Pavel Bodura

Před časem u nás doma dělala fa.Topschody schodiště konkrétně p.Zbranek s kolegou.Jsme velice spokojení.Jsou to šikovní řemeslníci.Svou práci odvedli bez chyb.Mohu všem tuto fa.doporučit .Schodiště je provedeno super.
Pavel Havířov 👍👍👍

Radek Šťastný
Radek Šťastný

Bezproblémová komunikace, krásná práce. Příště se obrátím znovu na Topschody.

Jana Skopal-Procházková
Jana Skopal-Procházková

Velká spokojenost. Práce odvedena na jedničku. Doporučujeme.

Eva Kabilková
Eva Kabilková

Precizní provedení,dobrá komunikace, snaživí, napadití,nebojí se říct svůj názor! Mohu jen doporučit!

previous arrow
next arrow